AliExpress


AliExpress

Jeśli planujemy stworzenie własnego sklepu internetowego lub sprzedaż na portalach aukcyjnych to AliExpress jest świetnym rozwiązaniem na zaopatrzenie naszego magazynu.

AliExpress jest największą na świecie platformą dedykowaną dla handlu detalicznego z wielojęzykową witryną, również w języku Polskim. Na platformie swoje produkty oferują miliony sprzedawców z całego świata w ponad 40 kategoriach w najniższych cenach (brak marży pośredników krajowych). AliExpress oferuje również w wielu przypadkach darmową dostawę bez względu na kraj z którego pochodzi zamówienie oraz świetny system ochrony kupującego. Platforma posiada możliwość płatności przez system Przelewy24.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby na AliExpress robić zakupy po prostu dla siebie, ale największą marżę możemy uzyskać zamawiając większą ilość danego towaru.

Minusem tanich zakupów jest dłuższy czas transportu,ale jeśli tylko uzbroimy się w cierpliwość to możemy kupić towary znacznie taniej niż w polskich sklepach.

Jeśli martwisz się o cło to problem ten został już rozwiązany! Otwarte zostały hurtownie na terenie Unii Europejskiej, dzięki czemu sprzedawcy oferują tanie produkty i możliwość wysyłki z UE, a my nie ponosimy dodatkowych kosztów.

Sprawdź tu: AliExpress

Podobało się? Pokaż innym i zapisz się do newslettera 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *